Classic

Lista produktów marki Classic

Kolekcja produktów Classic Gold wyróżnia się przede wszystkim złotymi tonami i detalem korony, jako głównym elementem. Specjalnie zaprojektowany dla królowych i królów domu. Jego wózki dla lalek są bardzo wszechstronne i mają klasyczne, nowoczesne i bardzo oryginalne modele. Oprócz uwzględnienia również innych rodzin, takich jak krzesełka dla lalek, wysokie krzesełka i deski do prasowania, gondole, szafki i zabawne zestawy, i oczywiście nasza linia zabawek drewnianych.

Modele w stylu Inglesina, które wyróżniają się dużymi kołami i pojemnością do przechowywania pod gondolą, dzięki czemu możesz wygodnie nosić akcesoria nadgarstka. Zwykle zawierają takie detale, jak torba i poduszka, pasujące do reszty zestawu.

Modele 3x1, wózek zmienia się zawsze w zależności od potrzeb, wiele innych elementów do gry non-stop. Ciesz się klasycznym wózkiem, spacerówką, a nawet gondolą, którą możesz zabrać ze sobą samodzielnie, wszystko w jednym.

Modele bliźniaków w Z Cuevas Nie zapomnieliśmy o “małych braciach” i stworzyliśmy również zabawną linię samochodów dla podwójnych lalek. Nie musisz już wybierać między jedną a drugą lalką, wyprowadź dwie lalki na spacer i baw się dobrze.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

No results.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Return to home page