Pipo

Lista produktów marki Pipo

Nowa kolekcja, której głównym bohaterem jest pingwin Pipo. Delikatne odcienie, w których szary kolor wyróżnia się na tle innych. Doskonałe połączenie z detalami w kolorze białym, żółtym lub beżowym. Gdzie nasz pingwin Pipo zajmuje główną scenę jako główny artysta. Jego przyjazny wygląd dodaje ciepła tej kolekcji inspirowanej wysokimi górami i zimnymi miejscami.

Łóżeczka do wspólnego spania, aby lalki mogły spać obok Twojego łóżka. Nawet modele łóżeczek turystycznych, które można łatwo złożyć i są bardzo lekkie. Łóżeczka dziecięce i wysokie krzesełka, dzięki którym opieka nad zabawkami będzie świetną zabawą. W tej kolekcji jest wszystko, nawet wózki dla lalek.

Lalka z miękkim ciałem, w kolorach i z detalami kolekcji. Zabawna torba Pipo i pasujące ubranka sprawią, że nie będziesz mógł przestać się do niej przytulać. Idealny do spania z nią i szybkiego zasypiania - nawet pasujący zestaw do sprzątania! Aby utrzymać swój pokój w doskonałym stanie, zabawki będą Ci wdzięczne, podobnie jak Twoi rodzice!

Pokaż więcej
Pokaż mniej
1-13 de 13 producto(s)

Pokazano 1-13 z 13 pozycji