Sweet

Lista produktów marki Sweet

Kolekcja Sweet jest idealna dla najsłodszych dzieci w domu. Pełen zabawnych akcesoriów i dodatków, aby bawić się bez przerwy. Lody, ciasta, pączki, koktajle mleczne itp. to tylko niektóre z elementów tej kolekcji. Wykonane przy użyciu delikatnych kolorów w odcieniach różu, jasnego błękitu i kontrastu bieli, która podkreśla pozostałe elementy obrazu.

Wózki sklepowe, dzięki którym możesz towarzyszyć rodzicom w ich codziennych obowiązkach. Rozmiar idealny dla najmłodszych. Znajdziesz tu nawet zabawny model, który symuluje klasyczny wózek z supermarketu, z wyjmowanym koszykiem i siedzeniem dla dziecka - możesz nawet zabrać swoją lalkę na zakupy!

Wózki dla lalek, klasyczne modele z dużymi kołami i wózki spacerowe. Nie zapomnij o swoich pupilach, jeśli lubisz zabierać zabawki na spacer, zwierzęta też mają swoje własne projekty. Wesoły wózek o wyjątkowym wzornictwie i z akcesoriami, których można używać poza wózkiem. Na przykład jego kosz może służyć jako domek dla ulubionych zabawek do przytulania.

Pokaż więcej
Pokaż mniej
1-9 de 9 producto(s)

Pokazano 1-9 z 9 pozycji