Martina

Lista produktów marki Martina

Klasyczna i elegancka kolekcja Martina wyróżnia się różowymi odcieniami ciągnącymi fuksję i kwiatowymi detalami. Ich projekty nie wychodzą z mody, w niektórych produktach ich charakterystyczny różowy kolor łączy się z jasnym kremem. Nadanie zabawce osobowości i podkreślenie jej designu, świętości i znaku rozpoznawczego hiszpańskiej marki.

Ta kolekcja obejmuje dużą część rodzin zabawek, które produkujemy, na przykład wózki dla lalek, krzesełka dla lalek, wysokie krzesełka i deski do prasowania, gondole, szafki i zabawne zestawy itp. Oprócz tych wszystkich możliwości warto zwrócić uwagę na modele samochodów dla lalek w stylu Inglesina, ponieważ są to jedne z najbardziej pożądanych przez naszych klientów modeli. Duże koła i szczególna dbałość o szczegóły sprawiają, że te lalki są wyjątkowym elementem do zabawy i zbierania.

Wiele naszych zabawek zawiera zabawne akcesoria, takie jak torby samochodowe, które zachowują kolory kolekcji i są bardzo praktyczne do przenoszenia wszystkich zabawek, wygodnie podczas spaceru z lalką.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

No results.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Return to home page